23. – 24. 11 2019

Festival Kolem světa s National Geographic

Kdy: 23. – 24. 11 2019

Kde: Clarion Congress Hotel Prague ****, Freyova 945/33, Praha 9

Získejte vstupenky na jedinečný festival Kolem světa v hodnotě 800 Kč. Dva vstupy máme připravené pro 4 výherce.

V rámci festivalu si přijdou na své opravdu všichni. Ti, kteří se spíše chtějí pobavit veselými historkami z cest, by určitě neměli vynechat přednášku Ladislava Zibury - Prázdniny v Evropě, vyprávění Dana Přibáně o trabantím dobrodružství Trabantem tam a zase zpátky nebo Stand-up: Čtyři roky stewardem u Qataru, Ondřeje Jünglinga

Milovníky přírody a krásných fotografií určitě nadchne fotograf Petr Jan Juračka se svou návštěvou Indonésie, kam se vydal na pozorování želv, Pavel Svoboda, který na svých fotografiích zachytil neopakovatelnou krásu Islandu, nebo malebná krása Jihoafrické republiky a Svazijska, zachycená okem fotografky Jany Kupčákové.

Příznivci dobrodružství, adrenalinu a vysokohorské turistiky by neměli chybět na přednášce o výstupu na K2 současné nejlepší české horolezkyně, Kláry Kolouchové, na vyprávění o nejlepších trecích Nepálu horolezce Honzy „Trávy“ Trávníčka, nebo na Pacifické hřebenovce, kterou přešla celou na své sólo cestě Lucie Kutrová.

Z dalších přednášek určitě zaujme novinářka Markéta Kutilová, která poreferuje o aktuálním dění v Sýrii, Frank Tomas Grapl s Novým Zélandem, Blanka Milfait, královna marmelád, Karel Štěpánek, Matěj Semsej, Matouš Vinš, Karel Wolf a řada dalších zajímavých osobností s příběhy z celého světa.

Více informací na: www.kolemsveta.cz.

Stačí zodpovědět naši jednoduchou soutěžní otázku a 4 vylosovaní autoři správných odpovědí získají po dvou místech na guestlistu. Jako vstupenka pak bude kromě jména fungovat i poslední vydání National Geographic Česko č. 11/2019.