11. 10. 2019

Vyhrajte workshop s fotografem Janem A. Svatošem Ekofilm Brno

Víte o tom, že při fotografování manipulujete, aniž byste dotvářeli své snímky ve Photoshopu? Zapomeňte na zidealizovanou fotografii a podívejte se realitě přímo do očí v jedinečném workshopu, který změní váš pohled na věc. Dozvíte se, jak pořídit fotografii, která bude přesným vyjádřením vašich myšlenek, aby nebyla dílem náhody, ale účelným sdělením, a měla podle toho odpovídající náboj. Dozvíte se, kdy využívat barevnou a kdy černobílou fotografii, proč v nás fotografie opakovaně vzbuzuje důvěru a co společného má Barack Obama a jezero Loch Ness.

Soutěžíme o 8 vstupenek na workshop se známým fotografem Janem A. Svatošem, který se sestává z 45 minut přednášky, 1 hodiny společného focení, a poté cca 45 minut vyhodnocení. Úvodní přednáška není součástí výhry, je otevřená i další veřejnosti, ale počítáme s tím, že výherci přijdou i na tuto úvodní část. Workshop je součástí 45. Mezinárodního festivalu EKOFILM – více informací na www.ekofilm.cz

Podmínkou výhry je, že nám do redakce zašlete do jednoho měsíce po ukončení kurzu 20 digitálních fotografií, abychom viděli, co jste se naučili. Tyto fotografie pak budeme moci zveřejnit na sociálních sítích National Geographic Česko.

Kdy: V pátek 11. října 2019 od 15 hodin

Kde: V Otevřené zahradě Nadace Partnerství, Údolní 33, Brno